Bussiliiklusest 10. ja 11. novembril 10. november Marek Schapel

10. ja 11. novembril on Hariduse ning Rehe tänavate ristmik teetöödeks suletud. Seetõttu on muudatused nende päevade bussiliinide peatustes.

• Upalt väljuvatel bussidel on lõpp-peatus Rehe peatuse asemel Kingu peatus.
  • Hommikused ja kehalise kasvatuse bussid väljuvad linnast Rehe peatuse asemel Hariduse tänavalt koolimaja eest (Rootsi tänavalt pöörates paremale Tallinna tänava poole).
  • Tuulte Roosi buss väljub hommikul Hariduse tänavalt (Kingu tänavalt pöörates vasakule Tallinna tänava poole).

• Upalt väljuvatel bussidel on lõpp-peatus Rehe peatuse asemel Kingu peatus.