Aprillikuu hariduslugu on LIIKUMISRÕÕMU MÕÕDUVÕTT! 15. mai Kuressaare Hariduse Kool

Loo tõstis esile juba traditsiooniks kujunenud ürituse seos liikumisaastaga ja suur osalejate arv, kes endale meelepärasel viisil liikusid.

Sel aastal neljandat korda toimunud koolidevaheline mõõduvõtt oli varasemast suurem - samme ja kilomeetreid kogusid 13 koolipere üle Saare maakonna ja kaasatud olid ka vanemad - rohkem liikujaid, rohkem rõõmu! Kõikidel aastatel on olnud meil üritust planeerides kontakt teiste koolide huvijuhtidega, esimestel aastatel väga tihedalt Kristin Lauriga Kuressaare Nooruse Koolist ja Piret Seemaga Kuressaare Vanalinna koolist. Kaasamõtlejateks on olnud ka Hariduse kooli Liikuma Kutsuva Kooli meeskond, kuhu kuuluvad Irena Sink, Liis Ojasaar, Kadri Koivil, Merje Lindmäe ja Ly Haandi.

Loe lähemalt Saaremaa valla kodulehelt.

Aitäh ja järgmine aasta jälle!

Loe lähemalt Saaremaa valla kodulehelt.

Aitäh ja järgmine aasta jälle!