Algklasside viktoriinisarja „Minu Maailm” 5. voor ja üldvõitjad 30. mai Irena Sink

29. mail toimus aulas 2.-4. klasside viktoriini „Minu Maailm” selle õppeaasta viimane voor ja sarja üldvõitjate selgitamine.

Tulemused kujunesid selliseks:
2. klasside arvestuses
1. koht võistkond Medal 2.d klassist (Aaron Aleksander Tamm, Ekke Tuisk, Harleth Marin Sutt, Loreen Rehtla, Emmaliis Pusi)
2. koht võistkond Muffinid 2.b klassist (Artur Aksalu, Laura Mikola, Jasper Jansen, Rainer Raamat)
3. koht võistkond Üheksa 2.a klassist (Johan Mander, Daniel Saar, Robi Raudsepp, Liisu Alev, Katarina Saar)

3. klassid:
1. koht võistkond Sidrunid 3.a klassist (Kirke Kommer, Heily Rooden, Grete Putku, Marleen Alviste, Loore Üpraus)
2. koht võistkond Ässad 3.a klassist (Osvald Tabri, Ats Selge, Emil Antsaar, Christofer Ado Kasin, Jaagup Rõõm)
3. koht võistkond Osavad 3.a klassist (Annaliisa Ansel, Kirke Lepp, Michelle Õun, Loore Saar)

4. klassid:
1. koht võistkond Vastajad 4.b klassist (Sander Soome, Martin Kullama, Joosep Mäe, Ron Raasuke, Romet Põldme)
2. koht võistkond Teemant 4.b klassist (Robert Matt, Salme Rein, Tergo Mänd, Rosiine- Karoliine Vipp, Kristofer- Robin Laine)
3. koht võistkond Ukuleele fännid 4.a klassist (Eliisabet Kukk, Meriliis Mikola, Sandra Toompuu, Meribel Täks, Adeele-Mia Väer)

Viktoriinisarja üldvõitjateks tulid:
2. klasside arvestuses võistkond Muffinid 2.b klassist,
3. klasside arvestuses võistkond Osavad 3.a klassist ja
4. klasside arvestuses võistkond Vastajad 4.b klassist.

Palju õnne võitjatele ja aitäh korraldajatele: õpetajad Kadri Tukk, Ruta Kelt, Marika Mets, Kaie Lepp ja Irena Sink.
Aitäh fotograaf Arti Allmägile!
Viimase vooru fotosid saab vaadata siit, teised fotod leiad kooli fotogaleriide hulgast.
Kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

Tulemused kujunesid selliseks:
2. klasside arvestuses

3. klassid:

4. klassid:

Viktoriinisarja üldvõitjateks tulid:
2. klasside arvestuses võistkond Muffinid 2.b klassist,
3. klasside arvestuses võistkond Osavad 3.a klassist ja
4. klasside arvestuses võistkond Vastajad 4.b klassist.

Aitäh fotograaf Arti Allmägile!
Kohtumiseni järgmisel õppeaastal!