12. detsembril on kooli mälestuspäev 12. detsember Kuressaare Hariduse Kool

10. detsembril toimunud jumalateenistusel Laurentiuse kirikus mälestati meie tulekahjus hukkunuid kaht poissi ning laulis 3.-4. klasside ansambel.

12. detsembril oleme juba aastast 1996 tähistanud oma kooli mälestuspäeva, mis 1995. a samal kuupäeval toimunut meenutab. Tollase õnnetu tulekahju järel viidi paljud haiglasse ning kaks 11. klassi noormeest, Raul Arva ja Kristjan Nepper, hukkusid. Ühtlasi on sel päeval meenutatud ka manalateele läinud endisi koolitöötajaid. Täna käisid meie üheksandike esindajad koos huvijuhi ja õpetaja Kaie Lepaga traditsiooniliselt Kudjape ja Piila surnuaedades küünlaid süütamas, kooli mälestustahvli juurde asetasime jõulutähe.