11.04-17.04 Sammuralli 11. aprill Arti Allmägi

Oleme kahel eelmisel aastal kogunud liikumiskilomeetreid ja värskes õhus veedetud minuteid. Nüüd on aeg sammude kogumise käes! Kuressaare Hariduse Kooli ja Kuressaare Nooruse Kooliga on lahingusse astunud linna kolmas põhikool - Kuressaare Vanalinna Kool. Kõik muu on juba tuttav! Liikumisürituse eesmärk on muuta koolipäevad aktiivsemaks ja pakkuda motivatsiooni, et teha teadlikumaid valikuid oma liikumisharjumustes. Sammude lugemine toimub 11.04 kuni 17.04. Päevas tehtud sammude arv peab olema salvestatud ja kontrollitavad mõne äpiga või nutikellaga. Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kolme kooli õpilased kui ka õpetajad ja personal.
Seekord ei piira meid distantsõpe ega 2+2 reegel. Kutsu sõbrad või kolleegid välja, et vastu võtta sammude kogumise väljakutse!

Sammude arvestamise vorm avaneb SIIN

Facebooki link