Meemivõistluse juhend

Kuressaare Hariduse Kool kutsub kõiki maakonna koole üles esitama meeme teemal „haridus“. Olgu selleks mõni ainetunni nali, distantsõpe, õppimine, huviharidus, kooliüritused või miks mitte õpetajate, õpilaste või koolide omavahelised suhted. Hea meem on arusaadav ka nendele, kes ei õpi sinu koolis. Meem ei tohi olla kohatu või konkreetset isikut solvav.

Saadetud meemid laetakse 1. aprillil üles Kuressaare Hariduse Kooli Facebooki lehel ja võitja selgitatakse välja reageerimiste järgi – mida rohkem, seda parem.

SAATMINE

Meeme ootame 24.-31.03.2022.

Kasuta mõnda netis olevat meemigeneraatorit (nt makeameme.org) või loo täitsa enda pildiga meem.

Ootame vaid pildi kujul meeme

Saatmisel sisestada oma nimi, e-mail, kool, klass ja lae üles enda välja mõeldud meem või meemid.

Üks osaleja saab esitada kuni 5 meemi.

Meeme võivad esitada ka õpetajad (märgi klassi alla ÕP).

Registreerimisvorm asub SIIN - https://forms.gle/6qyPQ4E2ifbUWQeBA

Meemid laetakse 1. aprillil 2022 Kuressaare Hariduse Kooli Facebooki lehele eraldi kausta.

Meemid laetakse üles anonüümsena, st nime ega muud infot juurde ei lisata.

HÄÄLETAMINE

Meemide edukust hinnatakse Facebooki reageerimiste järgi (süda, like jne = 1 hääl).

Hääle võivad anda kõik Facebooki kasutajad ja hääli võib anda mitmele tööle.

Hääletamine läheb lukku 8.04.2022 kell 17.00

Võitja kuulutatakse välja kooli Facebooki lehel ja võitjaga võetakse ühendust.

Premeerime kolme parimat õpilase ja ühte parimat õpetaja esitatud meemi.

KORRALDAJA

Arti Allmägi, Kuressaare Hariduse Kool

E-mail arti.allmagi@hariduse.edu.ee

Telefon 53 869 442

SAATMINE

Meeme ootame 24.-31.03.2022.

Ootame vaid pildi kujul meeme

Üks osaleja saab esitada kuni 5 meemi.

Meeme võivad esitada ka õpetajad (märgi klassi alla ÕP).

Registreerimisvorm asub SIIN - https://forms.gle/6qyPQ4E2ifbUWQeBA

Meemid laetakse üles anonüümsena, st nime ega muud infot juurde ei lisata.

HÄÄLETAMINE

Hääle võivad anda kõik Facebooki kasutajad ja hääli võib anda mitmele tööle.

Hääletamine läheb lukku 8.04.2022 kell 17.00

Võitja kuulutatakse välja kooli Facebooki lehel ja võitjaga võetakse ühendust.

Premeerime kolme parimat õpilase ja ühte parimat õpetaja esitatud meemi.

KORRALDAJA

Arti Allmägi, Kuressaare Hariduse Kool