News

Lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorust 05. February Kuressaare Hariduse Kool


29. novembril toimus lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaadil said osaleda 9.–12. klasside õpilased, vanuseklasse ei eristata. Võimalusel oli lubatud osaleda ka motiveeritud õpilastel noorematest klassidest. Maakonna esikolmik ja meie õpilased esikümnes olid:

1. koht Reio Lõbus SG (õp Merle Prii)
2. koht Siimon Ermann SG (õp Merle Prii)
3. koht Jarno Mononen SG (õp Merle Prii)
7. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (õp Viljar Aro)
8. koht Merit Soe (õp Marek Schapel)

Täname osalejaid ja juhendajaid ning õnnitleme võitjaid!

 

29. novembril toimus lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaadil said osaleda 9.–12. klasside õpilased, vanuseklasse ei eristata. Võimalusel oli lubatud osaleda ka motiveeritud õpilastel noorematest klassidest. Maakonna esikolmik ja meie õpilased esikümnes olid:

1. koht Reio Lõbus SG (õp Merle Prii)
2. koht Siimon Ermann SG (õp Merle Prii)
3. koht Jarno Mononen SG (õp Merle Prii)
7. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (õp Viljar Aro)
8. koht Merit Soe (õp Marek Schapel)

Täname osalejaid ja juhendajaid ning õnnitleme võitjaid!