News

Haridusvaat #15 06. January Kuressaare Hariduse Kool

KHK kuukiri Haridusvaat ilmub iga kuu esimestel päevadel ja on nähtav kooli väljaannete rubriigis.


Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

 

Ajakirja Haridusvaat 15. numbris on palju lumist ja jõulumeeleolu tekitavat. Lisaks erinevatele õpilastöödele ja jõulutoimetuste kajastamisele saad näha ja lugeda pärimusmustrite näitusest, haridusteemalisest taskuhäälingust, Kingu maja mõtisklustest läbi HEV ainesektsiooni juhi, üles otsida oma tuttavad 1. trimestri parimate õppurite seast ja palju muudki põnevat. Intervjuu on tehtud meie kooliõe Marina Aasaga. Põnevat lugemist!

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

 

Ajakirja Haridusvaat 15. numbris on palju lumist ja jõulumeeleolu tekitavat. Lisaks erinevatele õpilastöödele ja jõulutoimetuste kajastamisele saad näha ja lugeda pärimusmustrite näitusest, haridusteemalisest taskuhäälingust, Kingu maja mõtisklustest läbi HEV ainesektsiooni juhi, üles otsida oma tuttavad 1. trimestri parimate õppurite seast ja palju muudki põnevat. Intervjuu on tehtud meie kooliõe Marina Aasaga. Põnevat lugemist!