News

Haridusvaat #13 01. November Kuressaare Hariduse Kool

KHK kuukiri Haridusvaat ilmub iga kuu esimestel päevadel ja on nähtav kooli väljaannete rubriigis.


Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

Ilmunud on ajakirja Haridusvaat 13. number. Lugeda saab õpilaste tulemustest spordimaastikul, õpetajate päevast, Fibonacci jadast, 16 mõtet ajutedlaselt Jaan Arult, pärimusmuusikakontserdist, õppekäigust Euroopa naaritsate ettekasvatusaedikute juurde ja paljust muustki. Intervjuu on seekord tehtud tunnustatud klassiõpetajate Margit Mägi ja Merle Lepikuga.

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

Ilmunud on ajakirja Haridusvaat 13. number. Lugeda saab õpilaste tulemustest spordimaastikul, õpetajate päevast, Fibonacci jadast, 16 mõtet ajutedlaselt Jaan Arult, pärimusmuusikakontserdist, õppekäigust Euroopa naaritsate ettekasvatusaedikute juurde ja paljust muustki. Intervjuu on seekord tehtud tunnustatud klassiõpetajate Margit Mägi ja Merle Lepikuga.