News

Õunakohvik "Metsakooli linnakohvik" 18. September Arti Allmägi

18. septembril toimus Saaremaa Toidufestivali raames õunakohvikute päev.


Meie koolipere avas sellel aastal õunakohviku Kingu maja hoovis. Laud oli kaetud hea ja paremaga, suurimad hitid olid seljanka ja puuviljavardad, aga peale läksid nii salatid, soolased pirukad ja võileivad kui magusad pirukad ja koogid. Lõkkel sai grillida vahukomme. Kes söögipoolist ei tahtnud, siis saadaval oli veel õuna- ja lillekujulisi seepe. Vaba aega võis veeta slackline'il tasakaalu harjutades, discgolfi loopides või suurt lauajengat mängides.

Külastajate arvu loendasime kividega, kokku saime veidi üle 300 külastaja. Täname kõiki!

Fotogaleriid meie õunakohvikust näed SIIN.

Meie koolipere avas sellel aastal õunakohviku Kingu maja hoovis. Laud oli kaetud hea ja paremaga, suurimad hitid olid seljanka ja puuviljavardad, aga peale läksid nii salatid, soolased pirukad ja võileivad kui magusad pirukad ja koogid. Lõkkel sai grillida vahukomme. Kes söögipoolist ei tahtnud, siis saadaval oli veel õuna- ja lillekujulisi seepe. Vaba aega võis veeta slackline'il tasakaalu harjutades, discgolfi loopides või suurt lauajengat mängides.

Külastajate arvu loendasime kividega, kokku saime veidi üle 300 külastaja. Täname kõiki!

Fotogaleriid meie õunakohvikust näed SIIN.