News

Aasta klassiõpetaja 2022 on Margit Mägi! 26. August Kuressaare Hariduse Kool

Saare maakonna hariduskonverentsil tunnustati valla haridustöötajaid.


25. augustil 2022 toimus Triigi Filharmoonias Saare maakonna hariduskonverents, mis keskendus peamiselt rohepöörde teemadele. Konverentsi raames tunnustati ka käesoleva aasta maakonna parimaid haridustöötajaid. Meie koolist oli õpetajaid esindatud mitmes kategoorias. Aasta klassiõpetaja 2022 laureaaditiitli pälvis lõppenud õppeaasta 4. klassi ja uuest õppeaastast 1. klassi klassijuhataja Margit Mägi.

Erinevates kategooriates olid nomineeritud veel mitmed meie kooli õpetajad:

Aasta klassiõpetajateks olid nomineeritud veel Kaisi Õispuu, Marika Tiikmann ja Merlin Vares.
Aasta õppeasutuse juht nominatsiooni sai Kuressaare Hariduse Kooli huvikooli juht, huvijuht Arti Allmägi.
Aasta põhikooli aineõpetajaks 2022 nomineeritute seas oli matemaatikaõpetaja Karin Saare.

Aasta huvialaõpetaja 2022 on füüsikaõpetaja Arne Loorpuu.

25. augustil 2022 toimus Triigi Filharmoonias Saare maakonna hariduskonverents, mis keskendus peamiselt rohepöörde teemadele. Konverentsi raames tunnustati ka käesoleva aasta maakonna parimaid haridustöötajaid. Meie koolist oli õpetajaid esindatud mitmes kategoorias. Aasta klassiõpetaja 2022 laureaaditiitli pälvis lõppenud õppeaasta 4. klassi ja uuest õppeaastast 1. klassi klassijuhataja Margit Mägi.

Erinevates kategooriates olid nomineeritud veel mitmed meie kooli õpetajad:

Aasta klassiõpetajateks olid nomineeritud veel Kaisi Õispuu, Marika Tiikmann ja Merlin Vares.
Aasta õppeasutuse juht nominatsiooni sai Kuressaare Hariduse Kooli huvikooli juht, huvijuht Arti Allmägi.
Aasta põhikooli aineõpetajaks 2022 nomineeritute seas oli matemaatikaõpetaja Karin Saare.

Aasta huvialaõpetaja 2022 on füüsikaõpetaja Arne Loorpuu.