News

Aasta õpetaja - Merle Lepik 22. June Kuressaare Hariduse Kool


20. juunil toimunud õppenõukogus tunnustati meie kooli 2021/2022 õppeaasta silmapaistvamaid töötajaid. Tunnustusi jagatakse kolmes kategoorias - Vikerkaare auhind, Virmaliste auhind ja aasta õpetaja.

 

Aasta õpetaja on Merle Lepik. Merle sai kooli aasta-õpetajaks koostöökogu valikul. Tema tugevusteks leiti olevat kooli ajakirja Haridusvaat väljaandmise üks algatajaid, kooli näitetrupi "Ela ja sära" üks võtmeisikuid, meediaringi eestvedaja, õpetajate haridustehnoloogiline toetaja, ideederikas klassijuhataja, alati positiivne inimene.

Alates 2002/03. õppeaastast antakse igal kevadel aasta jooksul üllatava, särava, ennastületava ja erakordsega silma paistnud õpetajatele Vikerkaare auhind. Auhinna saajaid on seitse, sama palju kui vikerkaares värve.

2021/22 Vikerkaare preemia saajad: Jaanika Kask, Tatjana Piht, Helen Siigur, Anne Teigamägi, Liina Truu, Velve Vipp, Kaisi Õispuu.

Alates 2006. aastast antakse välja Virmaliste preemiat, mille pälvib viis töötajat-taustajõudu, kelle panus õppeaasta õnnestumisse on olnud suurim.
Virmaliste preemia saajad aastal 2022: Marliin Haamer, Iivi Jakobson, Andreas Noor, Meeli Ool, Irina Turja.

 

Fotosid toimunud õppenõukogust ja sellele järgnenud väljasõidust näeb SIIT.

20. juunil toimunud õppenõukogus tunnustati meie kooli 2021/2022 õppeaasta silmapaistvamaid töötajaid. Tunnustusi jagatakse kolmes kategoorias - Vikerkaare auhind, Virmaliste auhind ja aasta õpetaja.

 

Aasta õpetaja on Merle Lepik. Merle sai kooli aasta-õpetajaks koostöökogu valikul. Tema tugevusteks leiti olevat kooli ajakirja Haridusvaat väljaandmise üks algatajaid, kooli näitetrupi "Ela ja sära" üks võtmeisikuid, meediaringi eestvedaja, õpetajate haridustehnoloogiline toetaja, ideederikas klassijuhataja, alati positiivne inimene.

Alates 2002/03. õppeaastast antakse igal kevadel aasta jooksul üllatava, särava, ennastületava ja erakordsega silma paistnud õpetajatele Vikerkaare auhind. Auhinna saajaid on seitse, sama palju kui vikerkaares värve.

2021/22 Vikerkaare preemia saajad: Jaanika Kask, Tatjana Piht, Helen Siigur, Anne Teigamägi, Liina Truu, Velve Vipp, Kaisi Õispuu.

Alates 2006. aastast antakse välja Virmaliste preemiat, mille pälvib viis töötajat-taustajõudu, kelle panus õppeaasta õnnestumisse on olnud suurim.
Virmaliste preemia saajad aastal 2022: Marliin Haamer, Iivi Jakobson, Andreas Noor, Meeli Ool, Irina Turja.

 

Fotosid toimunud õppenõukogust ja sellele järgnenud väljasõidust näeb SIIT.