News

Liiklusohutuse auhind Vigurivändale 09. December Arti Allmägi


Transpordiamet andis kolmapäeval liiklushariduse korraldamisel või liiklusohutuse arendamisel silma paistnud isikutele ja organisatsioonidele üle 30 liiklusohutuse auhinna kaheksas kategoorias, lisaks ühe eriauhinna. Auhinnasaajate seas oli ka meie kool sündmusega Vigurivänt 2021, mis sai auhinna liiklusohutuse sündmuse kategoorias. Täname perekond Kuuske ja kõiki abilisi korraldamise eest ja palju õnne tunnustuse puhul!

 

Transpordiameti kodulehe kokkuvõtet saab lugeda SIIT

Tänuürituse Youtube'i videoülekannet näeb SIIN (Vigurivänt 2021 tunnustamine al 50.18)

Transpordiamet andis kolmapäeval liiklushariduse korraldamisel või liiklusohutuse arendamisel silma paistnud isikutele ja organisatsioonidele üle 30 liiklusohutuse auhinna kaheksas kategoorias, lisaks ühe eriauhinna. Auhinnasaajate seas oli ka meie kool sündmusega Vigurivänt 2021, mis sai auhinna liiklusohutuse sündmuse kategoorias. Täname perekond Kuuske ja kõiki abilisi korraldamise eest ja palju õnne tunnustuse puhul!

 

Transpordiameti kodulehe kokkuvõtet saab lugeda SIIT

Tänuürituse Youtube'i videoülekannet näeb SIIN (Vigurivänt 2021 tunnustamine al 50.18)