News

Eelkool sai sportlikult väärika punkti 17. April Janne Nurmik, eelkooli õpetaja

Teisipäeval, 16.aprillil kohtusid meie eelkooli tragid lapsed ja nende vanemad veel viimast korda enne tõelise haridustee avastarti.


Läbi õppeaasta väldanud kohtumistele pandi väärikas punkt sportliku õhtupoolikuga, millest ei puudunud ka lust, lõbu ja naer. Lastel tuli koos vanematega end proovile panna kolmes erinevas töötoas teadmata, mida neil seal täpselt teha tuleb. Nii avanes näiteks võimalus oma osavust kinnitada täpsusviskes ja lauatennises, oma oskusi lihvida võimlemismatil ja -rõnga kasutusel või katsetada meeskonnatööd õhupallimängudes.

Peale virgutavat liikumist ootas eelkooli lapsi ja vanemaid meie aulas joogatreener Liis Järvamägi, kelle juhendamisel saadi näpunäiteid jooga põhitõdedest ning selle iidse teaduse ja eluviisi lihtsamatest harjutustest. Väikese eeskava olid meie külalistele aga ettevalmistanud 1.b klassi rahvatantsijad koos juhendaja Eena Markiga.

Seejärel tänasid meie tulevased 1. klasside õpetajad kõiki lapsi edukalt läbitud eelkooli eest tunnistuse ja väikese kingitusega.

Aitäh kõigile lastevanematele oma silmatera arengusse panustamise eest ning taaskohtumiseni juba septembris!

Fotod: Janne Nurmik

Läbi õppeaasta väldanud kohtumistele pandi väärikas punkt sportliku õhtupoolikuga, millest ei puudunud ka lust, lõbu ja naer. Lastel tuli koos vanematega end proovile panna kolmes erinevas töötoas teadmata, mida neil seal täpselt teha tuleb. Nii avanes näiteks võimalus oma osavust kinnitada täpsusviskes ja lauatennises, oma oskusi lihvida võimlemismatil ja -rõnga kasutusel või katsetada meeskonnatööd õhupallimängudes.

Peale virgutavat liikumist ootas eelkooli lapsi ja vanemaid meie aulas joogatreener Liis Järvamägi, kelle juhendamisel saadi näpunäiteid jooga põhitõdedest ning selle iidse teaduse ja eluviisi lihtsamatest harjutustest. Väikese eeskava olid meie külalistele aga ettevalmistanud 1.b klassi rahvatantsijad koos juhendaja Eena Markiga.

Seejärel tänasid meie tulevased 1. klasside õpetajad kõiki lapsi edukalt läbitud eelkooli eest tunnistuse ja väikese kingitusega.


Aitäh kõigile lastevanematele oma silmatera arengusse panustamise eest ning taaskohtumiseni juba septembris!

Fotod: Janne Nurmik