News

Maakonna 4.-6. klasside võrkpallis tüdrukutele kuld ja poistele pronks 07. February Kuressaare Hariduse Kool

Kuressaare Spordikeskuses toimus 6. veebruaril 5tunnine pallilahing, kus selgitati parimad minivõrkpallis.


Meie koolil läks väga hästi, sest tüdrukud said kaela kuldsed medalid ja poisid pronksi.  

Tüdrukute võistkonda kuulusid Käroly Järvalt (4.b), Mirtel Ers (5.b), Aneta Juursalu (5.b), Lota Juursalu (5.b), Rosanna Mänd (5.b), Maria Aadussoo (6.b) ja Mirell Metsmaa (6.b), õpetajad Kadri Koivil ja Marina Mäetalu.

Poiste võistkonda kuulusid Osvald Tabri (3.a), Jakob Kongas (5.b), Morten Georg Yoofi Roberts (5.b), Ain-Albert Saar (5.b), Ott Herman Kirs (6.a), Tristan Vaiksaar (6.d), õpetajad Kadri Koivil ja Irena Sink.

 

Palju õnne ja suured tänud õpetajatele!

Meie koolil läks väga hästi, sest tüdrukud said kaela kuldsed medalid ja poisid pronksi.  

Tüdrukute võistkonda kuulusid Käroly Järvalt (4.b), Mirtel Ers (5.b), Aneta Juursalu (5.b), Lota Juursalu (5.b), Rosanna Mänd (5.b), Maria Aadussoo (6.b) ja Mirell Metsmaa (6.b), õpetajad Kadri Koivil ja Marina Mäetalu.

Poiste võistkonda kuulusid Osvald Tabri (3.a), Jakob Kongas (5.b), Morten Georg Yoofi Roberts (5.b), Ain-Albert Saar (5.b), Ott Herman Kirs (6.a), Tristan Vaiksaar (6.d), õpetajad Kadri Koivil ja Irena Sink.

 

Palju õnne ja suured tänud õpetajatele!