News

Head tulemused informaatikaviktoriinilt Kobras 06. February Kuressaare Hariduse Kool


Pühapäeval, 4. veebruaril toimus Tartus üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriini Kobras lõppvoor, kuhu olid kutsutud novembris toimunud võistluse eelvooru edukaimad õpilased.

Benjaminide (kuni 6. klass) vanuseastmes osales 21 õpilast. Meie õpilane Karl Gregor Palm (õp Henrik Pihl) ja Miina Härma Gümnaasiumi 4. klassi õpilane Märt Mattias Alas (üldse noorim osaleja) võitsid I järgu diplomid.

Palju õnne!

Pühapäeval, 4. veebruaril toimus Tartus üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriini Kobras lõppvoor, kuhu olid kutsutud novembris toimunud võistluse eelvooru edukaimad õpilased.

Benjaminide (kuni 6. klass) vanuseastmes osales 21 õpilast. Meie õpilane Karl Gregor Palm (õp Henrik Pihl) ja Miina Härma Gümnaasiumi 4. klassi õpilane Märt Mattias Alas (üldse noorim osaleja) võitsid I järgu diplomid.

Palju õnne!