Raudkatsi majutus


Majutumine toimub klassidesse, klassi numbri saab teada kohapeal. Koolimajas liikumine on vaid vahetusjalatsites või sokipöisel. Meie koolimaja remont lõppes sellel sügisel ning palume hoida puhtust ja korda.

Klassi toolid ja lauad on saabudes lubatud asetada oma äranägemise järgi, enne lahkumist palume klass tõsta tagasi algupärasesse asetusse. Saabumisel võib juhtuda, et palume mõnda aega hoiustada enda asju võimlas kuniks klassi vabanemiseni. Ära unusta kaasa võtta matti, patja, tekki ja lina või magamiskotti!

NB! Klassid antakse laupäeval üle huvijuhile või haldusjuhile, kes tuleb ja vaatab enne teie lahkumist ruumi üle!

Majutumine toimub klassidesse, klassi numbri saab teada kohapeal. Koolimajas liikumine on vaid vahetusjalatsites või sokipöisel. Meie koolimaja remont lõppes sellel sügisel ning palume hoida puhtust ja korda.

Klassi toolid ja lauad on saabudes lubatud asetada oma äranägemise järgi, enne lahkumist palume klass tõsta tagasi algupärasesse asetusse. Saabumisel võib juhtuda, et palume mõnda aega hoiustada enda asju võimlas kuniks klassi vabanemiseni. Ära unusta kaasa võtta matti, patja, tekki ja lina või magamiskotti!

NB! Klassid antakse laupäeval üle huvijuhile või haldusjuhile, kes tuleb ja vaatab enne teie lahkumist ruumi üle!