News

Auhinnasadu väikestele koduloouurijatele! 11. September Kuressaare Hariduse Kool

08.09 võõrustas Türi Põhikool möödunud õppeaasta üle-eestilise uurimistööde "Minu pere vaatab ja kuulab" osavõtjaid.


Töid laekus kokku 97. Kui tervitussõnad jagatud, läksid noored tutvuma Eesti Ringhäälingumuuseumiga ning ehitasid rühmatööna raadiotorne, juhendajad said Laupa PK direktori juhendamisel põhjaliku giidituuri Türi kesklinnas. Pärast kosutavat lõunat tuli akadeemilisem osa, kus tutvustati viit tööd ja elevust tekitas üllatuskülaline Robert Rool. Meie koolist olid oma tööd tutvustama palutud Ott Herman Kirs (6.a) ja Mia Marii Vinni (7.d).

Lõpuks saabus kätte ärev hetk auhindade jagamisel. Järvamaa Muuseum autasustas Mia Marii Vinnit, Henri Rauda (7.d), Karita Kuldsaart (6.a), Mario Tederit (6.a) ja Kristjan Reinvaldi (6.a). Ringhäälingumuuseumi auhinnad noppisid endale Kristjan Reinvald ja Käroli Kätriin Vaga (7.d). Kõige tähtsamad auhinnad - kiidukirjad 5.-6. klasside arvestuses - pälvisid Karita Kuldsaar, Kristjan Reinvald, Käroli Kätriin Vaga ja Mia Marii Vinni. Kõige lõpuks tõstsid korraldajad esile kauni käekirja olulisust ning kõige ilusam käekiri oli nende meelest meie kooli Mariol! 

Aitäh kõigile osalejatele, juhendajatele ning õnne võitjatele!

Töid laekus kokku 97. Kui tervitussõnad jagatud, läksid noored tutvuma Eesti Ringhäälingumuuseumiga ning ehitasid rühmatööna raadiotorne, juhendajad said Laupa PK direktori juhendamisel põhjaliku giidituuri Türi kesklinnas. Pärast kosutavat lõunat tuli akadeemilisem osa, kus tutvustati viit tööd ja elevust tekitas üllatuskülaline Robert Rool. Meie koolist olid oma tööd tutvustama palutud Ott Herman Kirs (6.a) ja Mia Marii Vinni (7.d).


Lõpuks saabus kätte ärev hetk auhindade jagamisel. Järvamaa Muuseum autasustas Mia Marii Vinnit, Henri Rauda (7.d), Karita Kuldsaart (6.a), Mario Tederit (6.a) ja Kristjan Reinvaldi (6.a). Ringhäälingumuuseumi auhinnad noppisid endale Kristjan Reinvald ja Käroli Kätriin Vaga (7.d). Kõige tähtsamad auhinnad - kiidukirjad 5.-6. klasside arvestuses - pälvisid Karita Kuldsaar, Kristjan Reinvald, Käroli Kätriin Vaga ja Mia Marii Vinni. Kõige lõpuks tõstsid korraldajad esile kauni käekirja olulisust ning kõige ilusam käekiri oli nende meelest meie kooli Mariol! 

Aitäh kõigile osalejatele, juhendajatele ning õnne võitjatele!