News

Saaremaa valla aasta põhikoolilõpetaja - Illimar Kirss 17. June Kuressaare Hariduse Kool

15. juunil jagas Saaremaa vald stipendiume kooliaasta parimatele!


Vallavanema Mikk Tuisu tunnustusvastuvõtule olid kutsutud parimad põhikooli- ja gümnaasiumilõpetajad, samuti Kuressaare kolledži ja Kuressaare ametikooli tublimad õppurid. Vastuvõtul kuulutati välja Saaremaa valla aasta põhikoolilõpetaja ja aasta gümnasisti stipendiumide saajad. Aasta põhikoolilõpetaja stipendiumi, mille suurus on 400 eurot, pälvis ka meie lõpetaja ning meie kooli aasta õpilane Illimar Kirss 9.b klassist! Palju õnne!

Loe rohkem: https://bit.ly/4694o6f

Vallavanema Mikk Tuisu tunnustusvastuvõtule olid kutsutud parimad põhikooli- ja gümnaasiumilõpetajad, samuti Kuressaare kolledži ja Kuressaare ametikooli tublimad õppurid. Vastuvõtul kuulutati välja Saaremaa valla aasta põhikoolilõpetaja ja aasta gümnasisti stipendiumide saajad. Aasta põhikoolilõpetaja stipendiumi, mille suurus on 400 eurot, pälvis ka meie lõpetaja ning meie kooli aasta õpilane Illimar Kirss 9.b klassist! Palju õnne!


Loe rohkem: https://bit.ly/4694o6f