News

Näitemängupäev tõi laureaaditiitli ja näitlejapreemia 30. March Kuressaare Hariduse Kool

28. märtsil toimus Kuressaare Nooruse Koolis maakondlik näitemängupäev.


Näitemängupäevast võttis osa ka meie kooli näitetrupp Kreputlased lavastusega "Laulikule mõeldes". Tagasi tuldi 5.-9. klasside seas laureaaditiitli ja näitlejapreemiaga, mille pälvis Lisette Milpak (8.b). Etendusi hindas žürii koosseisus Lelet Aavik-Part, Mihkel Vendel, Kersti Sepp ja Henry Mänd.

Palju õnne ja täname juhendaja Rita Ilvest!

Näitemängupäevast võttis osa ka meie kooli näitetrupp Kreputlased lavastusega "Laulikule mõeldes". Tagasi tuldi 5.-9. klasside seas laureaaditiitli ja näitlejapreemiaga, mille pälvis Lisette Milpak (8.b). Etendusi hindas žürii koosseisus Lelet Aavik-Part, Mihkel Vendel, Kersti Sepp ja Henry Mänd.

Palju õnne ja täname juhendaja Rita Ilvest!