News

Poistelaul 2023 Saaremaa vooru tulemused 22. February Kuressaare Hariduse Kool

Laupäeval, 18. veebruaril toimus muusikakoolis üritus nimega Poistelaul 2023 Saaremaa voor.


Laupäeval, 18. veebruaril toimus muusikakoolis üritus nimega "Poistelaul 2023" Saaremaa voor. 

Poisid ja noormehed võistlesid kuues vanusegrupis.

Juhend ütleb, et iga vanuserühma parimad (2 või 4 kohta) saavad edasipääsu Tallinnas toimuvale Põhja-Eesti vahevooru. Sealt juba omakorda kaks parimat osalevad finaalis, kus on võimalus laulda koos orkestriga.

Vanusegrupis 7.-9. aastased osales meie koolis 5 noormeest: Robi Raudsepp (1.a klass), Artur Aksalu (1.b klass). Jaagup Rõõm , Ats Selge ja Emil Antsaar -( kõik poisid on 2.a klassist).

Vanusegrupis 10.-11. aastased osales meie koolis 2 õpilast: Joel Antsaar (4.a klassist) ja  Aleksander Medri (4.b klassist).

Kõik laulsid toredasti, kuid vahevooru laulsid end Aleksander Medri (oma vanuserühma I koht), Joel Antsaar (oma vanuserühma II koht) ja Emil Antsaar (oma vanuserühma III koht),

Lisaks pääsesid edasi kuni 12. aastaste vanuserühmas meie kooli õpilane Oliver Viljus (6.b), kes osales huvikool Inspira nime all, juhendaja Helle Rand ning 7.-9. aastaste vanuserühmas Alexander Hudson Kaerma (1.d), kes osales Joosep Aaviku nim Kuressaare Muusikakooli nime all (juhendaja Kairit Sepp).

Laupäeval, 18. veebruaril toimus muusikakoolis üritus nimega "Poistelaul 2023" Saaremaa voor. 

Poisid ja noormehed võistlesid kuues vanusegrupis.

Juhend ütleb, et iga vanuserühma parimad (2 või 4 kohta) saavad edasipääsu Tallinnas toimuvale Põhja-Eesti vahevooru. Sealt juba omakorda kaks parimat osalevad finaalis, kus on võimalus laulda koos orkestriga.

Vanusegrupis 7.-9. aastased osales meie koolis 5 noormeest: Robi Raudsepp (1.a klass), Artur Aksalu (1.b klass). Jaagup Rõõm , Ats Selge ja Emil Antsaar -( kõik poisid on 2.a klassist).

Vanusegrupis 10.-11. aastased osales meie koolis 2 õpilast: Joel Antsaar (4.a klassist) ja  Aleksander Medri (4.b klassist).


Kõik laulsid toredasti, kuid vahevooru laulsid end Aleksander Medri (oma vanuserühma I koht), Joel Antsaar (oma vanuserühma II koht) ja Emil Antsaar (oma vanuserühma III koht),

Lisaks pääsesid edasi kuni 12. aastaste vanuserühmas meie kooli õpilane Oliver Viljus (6.b), kes osales huvikool Inspira nime all, juhendaja Helle Rand ning 7.-9. aastaste vanuserühmas Alexander Hudson Kaerma (1.d), kes osales Joosep Aaviku nim Kuressaare Muusikakooli nime all (juhendaja Kairit Sepp).