News

Loodusteaduste olümpiaadi tulemused 13. February Kuressaare Hariduse Kool

25. novembril 2022 toimus loodusteaduste olümpiaad.


Nüüd on selgunud ka lõplikud 7.-8. klassi loodusteaduste olümpiaadi tulemused, mis meie koolile on rõõmustavad! Olümpiaadil osales Eestis kokku 474 õpilast.

Saaremaalt võtsid osa ainult meie kooli õpilased ning paremusjärjestus on selline:

I koht Lenna Haandi (7.b)
II koht Siim Vatsfeld (8.b)
III koht Isadora Rahumeel (7.a)
4. koht Janar Opp (7.b)
5. koht Eudora Kask (7.a)
6. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (8.b)

Lenna Haandi on kutsutud ka loodusteaduste olümpiaadi lõppvooru, oma tulemusega oli Lenna 7. klasside arvestuses üle-eestiliselt III kohal! Rõõmu teeb see, et üle-eestiliselt võttis olümpiaadist osa 7. klassist 159 õpilast ja kõik meie kõik kooli seitsmendikud olid 30 parema lahendaja hulgas. Isadora 13. koht, Janar 19. koht ning Eudora 26.-27. koht. Õpilasi juhendasid Marju Kirss ja Inge Vahter.

Palju õnne suurepäraste tulemuste puhul! 

Nüüd on selgunud ka lõplikud 7.-8. klassi loodusteaduste olümpiaadi tulemused, mis meie koolile on rõõmustavad! Olümpiaadil osales Eestis kokku 474 õpilast.

Saaremaalt võtsid osa ainult meie kooli õpilased ning paremusjärjestus on selline:

I koht Lenna Haandi (7.b)
II koht Siim Vatsfeld (8.b)
III koht Isadora Rahumeel (7.a)
4. koht Janar Opp (7.b)
5. koht Eudora Kask (7.a)
6. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (8.b)

Lenna Haandi on kutsutud ka loodusteaduste olümpiaadi lõppvooru, oma tulemusega oli Lenna 7. klasside arvestuses üle-eestiliselt III kohal! Rõõmu teeb see, et üle-eestiliselt võttis olümpiaadist osa 7. klassist 159 õpilast ja kõik meie kõik kooli seitsmendikud olid 30 parema lahendaja hulgas. Isadora 13. koht, Janar 19. koht ning Eudora 26.-27. koht. Õpilasi juhendasid Marju Kirss ja Inge Vahter.


Palju õnne suurepäraste tulemuste puhul!