Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Üritused Õppetöö Ainevõistlus Koolitus/loeng Koosolek

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I poolaasta 2021/22(21)

04november
Mõttespordiolümpiaadile reg-se tähtaeg

Juhised 2.novembri uudises "Vint tuleb taas!"

Loe mõttespordi olümpiaadist siit.

Sulge

Noorem vanuserühm 8.-10. klass
Toimumiskoht: Saaremaa Gümnaasium, Väljaku tn 8, ruum 205

Lahtisele võistlusele registreerumine elektroonselt 12. novembrini


Sulge

22-26
november
Mõttespordi olümpiaadi I etapp

Esmaspäev (22.11) - maleturniirid
Teisipäev (23.11) - kabeturniirid
Kolmapäev (24.11) - gomokuturniirid: r 204 (212)
Neljapäev (25.11) - sudokuturniirid: r 211 (204)
Reede (26.11) - ristsõnade turniirid: r 211

17.–21.01.2022 toimub võistluste II etapp
14.–18.02.2022 toimub võistluste III etapp
21.–25.03.2022 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13.00, põhikooli turniirid kell 13.30

 



Sulge


26november
Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

ruumis 305

Sulge

01detsember
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 4. ja 5. kl

8.30-10.00 4.klassid ruumis 304
10.15-11.45 5.klassid ruumis 312

Sulge

02detsember
Aritmeetikavõistluse finaalid 4.-9. kl

 

Ruumis 302

  • 4.-6. klass  12.40-12.50
  • 7.-9. klass  12.10-12.20
Sulge

04detsember
Lingvistikaolümpiaadi eelvoor

(8.) 9.-12.kl õpilastele Moodle's



Sulge

05detsember
Informaatikaolümpiaadi eelvoor

09detsember
Salakeel 6.-9.kl

 

Veebikeskkonnas viktoriinid.ee, ülesannete lahendamiseks on aega 30 minutit.



Sulge

11detsember
Matemaatika talvine lahtine võistlus

Noorem rühm: kuni 10. klassi õpilased

Saaremaa Gümnaasium, Väljaku tn 8, võistlus algab kell 10.00

Vt https://www.teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadisusteem/matemaatika-lahtine

Sulge


11jaanuar
Sten Roosi muinasjutuvõistluse tööde esitamise tähtaeg

17jaanuar
Vab emakeele uurimistööde esitamise tähtaeg

17jaanuar
MSO II etapp - male

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

18jaanuar
MSO II etapp - kabe

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

19jaanuar
Piirkondlik ajaloo olümpiaad

Veebis, 6.-8.kl töö kirjutamiseks aega 60 minutit, 9.klassil 100 minutit.

Algus kell 9.00 - VI klass (ruum 208),
kell 11.00  - VII klass (r 207),
kell 13.00 - VIII klass (r 207) ja
kell 15.00 - IX klass (r 207).



Sulge

19jaanuar
MSO II etapp - gomoku

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.



Sulge

20jaanuar
MSO II etapp - sudoku

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

21jaanuar
MSO II etapp - ristsõnad

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge
II poolaasta 2021/22(40)
29jaanuar
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor  8.–9. kl

 Saaremaa Gümnaasiumis



Sulge

01veebruar
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

02veebruar
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. kl

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis



Sulge

05veebruar
Üleriigilise muusika aineolümpiaadi maakondlik voor

09veebruar
Võrkpall 4.- 6. kl

12veebruar
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-12. kl

Saaremaa Gümnaasiumis

Sulge

14veebruar
MSO III etapp - male

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

15veebruar
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

HARNO Moodle's on testid avatud järgmiselt:

7. klassi testid 8.00-10.30, testi tegemiseks on aega 75 minutit
8. klassi testid 10.00-12.00, testi tegemiseks on aega 75 minutit
9. klassi testid on avatud 12.00-14.00, testi tegemiseks on aega 90 minutit



Sulge

15veebruar
MSO III etapp - kabe

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

16veebruar
MSO III etapp - gomoku

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

17veebruar
MSO III etapp - sudoku

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

18veebruar
MSO III etapp - ristsõnad

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

19veebruar
Kunstiolümpiaadi maakonna voor

20veebruar
Õpilaste teadustööde riiklik konkurss

01märts
Väikeste kodu-uurimistööde esitamise tähtaeg


11märts
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. kl


Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis, Garnisoni 16



Marit Kikas

Sulge

11märts
Võrkpall 7.-9. kl

Kuressaare Spordihoones

Sulge

14märts
Emakeelepäeva nutivõistlus

15märts
Sportland 3x3 korvpalli eeletapp


Saare maakonna eeletapp 1.-7.klassi õpilastele + 8.-9.klasside võistlus Orissaare spordihoones.
Algus kl 10.00



Sulge

17märts
Matemaatikavõistlus Känguru (1.-9.kl)


KÄNGURU on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärk on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat.

Ülesannete lahendamiseks on aega 1 tund ja 15 min.

Lahendamine:
kell 8.30 ruumis 201 õpilased klassidest 2b, 3b, 3d
kell 8.30 ruumis 104 õpilased klassidest 4b, 4d
kell 8.45 ruumis 210 õpilased klassidest 5b, 5d, 6a, 6b, 7b, 8b, 9a, 9b

 



Sulge

21märts
MSO IV etapp – MALE

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine min-lt 10 min enne turniiri algust.

Sulge

22märts
MSO IV etapp - KABE

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine min 10 min enne turniiri algust.

Sulge

23märts
MSO IV etapp - GOMOKU

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine min 10 min enne turniiri algust.

Sulge

24märts
MSO IV etapp - SUDOKU

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine min 10 min enne turniiri algust.

Sulge

25märts
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Põhikoolile, 6.-9.klass, ruumis 211

6.-7.klass kl 9.00-11.00
8.-9.klass kl 11.10-13.10



Sulge

25märts
MSO IV etapp - RISTSÕNAD

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine vähemalt 10 min enne turniiri algust.

Sulge

31märts
NUPUTA maakondlik eelvoor


Kuressaare Nooruse Kooli aulas

10.00–12.00 5.–6. klasside võistkonnad
12.00–14.00 7. kl võistkonnad



Sulge




23-24
aprill
Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor

Tallinnas 

Sulge

Rakvere linnastaadion Kastani pst 13, Rakvere



Sulge

18mai
Saaremaa MV ujumises 1.-4. klassi õpilastele


Kuressaare Nooruse Kooli ujulas



Sulge

19mai
Saaremaa MV kergejõustikus, D-klass

19.05.2022.a Tornimäe Põhikooli staadionil
Algus kell 10.00, orienteeruv lõpp 14.30



Sulge

20-22
mai
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor

20.-22.05.2022 Taevaskojas
Aadress: Taevaskoja küla, Neitsikoopa tee 10

Väljasõit teaduskeskuse AHHAA parklast 20.mail kl 12.00



Sulge

27mai
Koolinoorte kergejõustiku MV

B, C Kuressaare

Sulge

28-29
mai
Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor 7.-8.kl


7.-8. klasside õpilastele Tartus



Sulge

28mai
Kergejõustiku MV

J, A, täiskasvanud Kuressaares

Sulge
I poolaasta 2022/23(9)
28september
Haridusrakett 7.-9.klassile

Võistkondlik loodusteadustealane mõõduvõtt Upa õuealal

Sulge

07-18
november
Informaatikaviktoriini Kobras I voor

17november
Kooli sisekergejõustiku MV

7.–9. klass kl 13.15
5.–6. klass kl 15.10

Iga õpilane saab kaasa teha kuni kolmel (3) alal: 60m jooks, 600m jooks, kaugushüpe, kõrgushüpe, kuulitõuge.

7.-9. kl

 

5.-6. kl

13:15 Avamine 15:10

13:20

Kõrgushüpe T+P

15:15

13:25 60 m jooks P 15:20

Kaugushüpe T

13:35

Kuulitõuge P

15:30

13:40

60 m jooks T

15:35

13:55

Kaugushüpe P

15:50

14:05

Kuulitõuge T

16:00

14:10

600m jooks T

16:05

14:20

600m jooks P

16:15



Sulge


21-25
november
Mõttespordi olümpiaadi I etapp

vint.ee-->Mängud: Turniirid
Algklasside turniirid algavad kl 13.00 (sisselogimine 12.50), põhikoolil kl 13.30 (13.20)

E Male:    algk+5.kl ruumis 104; põhik 301
T Kabe:         ak 204, pk 305
K Gomoku:   ak 202
N Sudoku:    ak 109, pk 211-->311
R Ristsõna:  ak 205, pk 211



Sulge

23november
Rahvastepall 1.-3. kl

24november
Dumle rahvastepalli Lääne regiooni finaal, 4.-5.kl


Orissaare spordihoones



Sulge

24november
TV10 Olümpiastarti

Saaremaa I etapp

Sulge

25november
Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor


7.-8. klassile, ruumis 201



Sulge
I poolaasta 2022/23
täna, 29.november
29november
4.–5.kl matemaatikaolümpiaadi koolivoor


9.25–10.55 4. klassid, ruum 202

10.15–11.45 5. klassid, ruum 312

Sulge


9.-12.kl õpilastele

Piirkonnavooru ülesannete lahendamiseks on aega 3 tundi.



Sulge