Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Üritused Õppetöö Ainevõistlus Koolitus/loeng Koosolek

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I poolaasta 2021/22(21)

04november
Mõttespordiolümpiaadile reg-se tähtaeg

Juhised 2.novembri uudises "Vint tuleb taas!"

Loe mõttespordi olümpiaadist siit.

Sulge

Noorem vanuserühm 8.-10. klass
Toimumiskoht: Saaremaa Gümnaasium, Väljaku tn 8, ruum 205

Lahtisele võistlusele registreerumine elektroonselt 12. novembrini


Sulge

22-26
november
Mõttespordi olümpiaadi I etapp

Esmaspäev (22.11) - maleturniirid
Teisipäev (23.11) - kabeturniirid
Kolmapäev (24.11) - gomokuturniirid: r 204 (212)
Neljapäev (25.11) - sudokuturniirid: r 211 (204)
Reede (26.11) - ristsõnade turniirid: r 211

17.–21.01.2022 toimub võistluste II etapp
14.–18.02.2022 toimub võistluste III etapp
21.–25.03.2022 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13.00, põhikooli turniirid kell 13.30

 



Sulge


26november
Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

ruumis 305

Sulge

01detsember
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 4. ja 5. kl

8.30-10.00 4.klassid ruumis 304
10.15-11.45 5.klassid ruumis 312

Sulge

02detsember
Aritmeetikavõistluse finaalid 4.-9. kl

 

Ruumis 302

  • 4.-6. klass  12.40-12.50
  • 7.-9. klass  12.10-12.20
Sulge

04detsember
Lingvistikaolümpiaadi eelvoor

(8.) 9.-12.kl õpilastele Moodle's



Sulge

05detsember
Informaatikaolümpiaadi eelvoor

09detsember
Salakeel 6.-9.kl

 

Veebikeskkonnas viktoriinid.ee, ülesannete lahendamiseks on aega 30 minutit.



Sulge

11detsember
Matemaatika talvine lahtine võistlus

Noorem rühm: kuni 10. klassi õpilased

Saaremaa Gümnaasium, Väljaku tn 8, võistlus algab kell 10.00

Vt https://www.teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadisusteem/matemaatika-lahtine

Sulge


11jaanuar
Sten Roosi muinasjutuvõistluse tööde esitamise tähtaeg

17jaanuar
Vab emakeele uurimistööde esitamise tähtaeg

17jaanuar
MSO II etapp - male

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

18jaanuar
MSO II etapp - kabe

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

19jaanuar
Piirkondlik ajaloo olümpiaad

Veebis, 6.-8.kl töö kirjutamiseks aega 60 minutit, 9.klassil 100 minutit.

Algus kell 9.00 - VI klass (ruum 208),
kell 11.00  - VII klass (r 207),
kell 13.00 - VIII klass (r 207) ja
kell 15.00 - IX klass (r 207).



Sulge

19jaanuar
MSO II etapp - gomoku

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.



Sulge

20jaanuar
MSO II etapp - sudoku

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

21jaanuar
MSO II etapp - ristsõnad

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge
II poolaasta 2021/22
29jaanuar
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor  8.–12. kl

 Saaremaa Gümnaasiumis

Sulge


02veebruar
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. kl

KTG-s

Sulge



05veebruar
Üleriigilise muusika aineolümpiaadi maakondlik voor

12veebruar
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-12. kl

Saaremaa Gümnaasiumis

Sulge



Kuressaare Nooruse Koolis

Sulge



01märts
Väikeste kodu-uurimistööde esitamise tähtaeg





11märts
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. kl

Kuressaare Nooruse Kool

Sulge

Kuressaare Spordihoones

Sulge



25märts
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Põhikoolile, Kuressaare Nooruse Koolis

Sulge







Põhikoolile

Sulge

27mai
Koolinoorte kergejõustiku MV

B, C Kuressaare

Sulge

J, A, täiskasvanud Kuressaares

Sulge