Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Üritused Õppetöö Ainevõistlus Koolitus/loeng Koosolek

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I poolaasta 2021/22(103)
01september
1. september 2021

Esimene koolipäev uues koolis

Kooli personali ja õpilaste rongkäik

Sulge

18oktoober
Koostöökogu koosolek

ruum 304

Sulge

26oktoober
Eelkooli infotund

KHK Eelkooli infotund 2022.a sügisel kooliteed alustavate laste vanematele. Kohal tulevaste 1.klasside õpetajad.

Toimumiskoht: Joosep Aaviku nim Kuressaare Muusikakooli saal

Eeldame üritusel osalejatelt nakkusohutust. Palume kanda maski ning koos isikut tõendava dokumendiga kaasa võtta tervisetõend vaktsineerimiskuuri läbimise, Covid-19 läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta.
Sulge

27oktoober
LKK avastusretk Pangale

Väljasõit Rehe peatusest.

Sulge


04-05
november
Guy Fawkes Day tähistamine ainetundides

04november
Mõttespordiolümpiaadile reg-se tähtaeg

Juhised 2.novembri uudises "Vint tuleb taas!"

Loe mõttespordi olümpiaadist siit.

Sulge

05november
Kressendo laululaager Astes

08november
5.-6. kl valikaine gruppide vahetus

08november
Klassivanemate koosolek

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 6.a, 9.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a

Ruum 105

Sulge

08november
Juhtkonna koosolek

Ruum 112

Sulge

09november
Ainekomisjoni esimeeste koosolek

Ruumis 105

Sulge

09november
Õpilasesinduse koosolek

10-11
november
Martinstag tähistamine ainetundides

10november
Nõukoja koosolek

Ruum 304

Sulge

11november
Mälumängu II voor

5.-9. klassile kell 12.00, 4-liikmelised võistkonnad.

Vastamine toimub seekord koridorides. Küsimused on paberil, mille saate koridoride korravalvuritelt, kes kannavad KiVa vesti.

Kokku on 20 küsimust, aega 20 minutit.

Sulge

11november
Õpetajate digiring

Teema: Google Classroom, Kingu maja ruumis 202.

Sulge

11november
LKK koosolek

Kingu majas, ruum 314

Sulge

15november
Klassivanemate koosolek

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 6.a, 9.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a

Ruum 105

Sulge

15november
Juhtkonna koosolek

16november
Õpilasesinduse koosolek

Ruumis 308

Sulge

17november
Laiendatud koosseisus võõrkeelte ainekomisjoni koosviibimine

18november
Õpetajate digiring

Kingus Õ202. Teema: Google Classroom

Sulge

19november
Kingu maja suur konverentsipäev

 Kogu Kingu maja meeskond osaleb virtuaalsel hariduskonverentsil. Kingu maja lastel on koduõppe päev.

Sulge

Noorem vanuserühm 8.-10. klass
Toimumiskoht: Saaremaa Gümnaasium, Väljaku tn 8, ruum 205

Lahtisele võistlusele registreerumine elektroonselt 12. novembrini


Sulge

22-26
november
Mõttespordi olümpiaadi I etapp

Esmaspäev (22.11) - maleturniirid
Teisipäev (23.11) - kabeturniirid
Kolmapäev (24.11) - gomokuturniirid: r 204 (212)
Neljapäev (25.11) - sudokuturniirid: r 211 (204)
Reede (26.11) - ristsõnade turniirid: r 211

17.–21.01.2022 toimub võistluste II etapp
14.–18.02.2022 toimub võistluste III etapp
21.–25.03.2022 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13.00, põhikooli turniirid kell 13.30

 



Sulge

22november
Klassivanemate koosolek

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 6.a, 9.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a

Ruumis 105

Sulge


22november
Juhtkonna koosolek

Ruumis 112

Sulge

23november
Õpilasesinduse koosolek

Ruumis 308

Sulge

23november
Soobiku laternamatk

Õpetajate matk, lisainfo e-mailis.

Sulge

25november
Algklasside ainekomisjoni koosolek

25november
LKK teejoomisseminar

Zoomis

Sulge


Kuidas helkuriga sõbraks saada?

  • Leia kodust mõni seisma jäänud helkur ja too see helkuripuu külge
  • Helkuripuud on Upa koolimaja riietumis-soojakute taga olevad mänd ja kadakas
  • Kontrolli, kas sinul on helkur riiete küljes
  • Kui ei ole, siis võta helkuripuu küljest üks ja kinnita nii, et see jääks rippuma paremale poole põlve kõrgusele
  • Kui sul on helkur, aga leiad helkuripuu küljest mõne toredama, siis võid enda oma uue vastu vahetada
Sulge

26november
Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

ruumis 305

Sulge

28november
IV vabariiklik noorte lauljate konkurss-festival „Võluhääl”, ON-LINE!

29november
Klassivanemate koosolek

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 6.a, 9.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a

Ruumis 105

Sulge

29november
Juhtkonna koosolek

Ruumis 112

Sulge

29november
KiVa jätkukoolitus

Liitumise link ja parool e-mailis

Sulge

29november
Koostöökogu koosolek

Ruumis 304

Sulge


30november
Maakonna Koolivikker

Orissaare Gümnaasiumis

Sulge

30november
Õpilasesinduse koosolek

Ruumis 308

Sulge

01detsember
Solistica 2022 registreerimise tähtaeg

https://www.oesel.ee/solistica/

Sulge

01detsember
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 4. ja 5. kl

8.30-10.00 4.klassid ruumis 304
10.15-11.45 5.klassid ruumis 312

Sulge

01detsember
Teadusbussi etendus 8.–9. klassidele

Toimub Nooruse kooli aulas, buss Upalt väljub 10:05.



Sulge


02detsember
Maakondlik etluskonkurss „Koidulauliku valgel“

Kuressaare Nooruse Koolis

Sulge

02detsember
Aritmeetikavõistluse finaalid 4.-9. kl

 

Ruumis 302

  • 4.-6. klass  12.40-12.50
  • 7.-9. klass  12.10-12.20
Sulge

02detsember
Õpetajate digiring

Ruum 202

Sulge

03detsember
1.-4. kl rahvatantsurühmade liigipäev

Orissaares

Sulge

04detsember
Eesti mudilaskooride kontsert-konkurss

04detsember
Lingvistikaolümpiaadi eelvoor

(8.) 9.-12.kl õpilastele Moodle's



Sulge

06detsember
Nikolaustag'i tähistamine ainetundides

06detsember
Klassivanemate koosolek

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 6.a, 9.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a

Ruum 105

Sulge

06detsember
HEV-ainekomisjoni koosolek

06detsember
Juhtkonna koosolek

06detsember
Hoolekogu koosolek

07detsember
Õpilasesinduse koosolek

09detsember
Algklasside ainekomisjoni koosolek

09detsember
Salakeel 6.-9.kl

 

Veebikeskkonnas viktoriinid.ee, ülesannete lahendamiseks on aega 30 minutit.



Sulge

10detsember
Minifilmi Festival „Meil ei ole planeet B-d“

11detsember
Matemaatika talvine lahtine võistlus

Noorem rühm: kuni 10. klassi õpilased

Saaremaa Gümnaasium, Väljaku tn 8, võistlus algab kell 10.00

Vt https://www.teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadisusteem/matemaatika-lahtine

Sulge

Kuressaare Spordihoones

Sulge

11.00 Kuressaare Laurentiuse kirikus

Sulge

13detsember
Klassivanemate koosolek

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 6.a, 9.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a

Ruumis 105

Sulge

13detsember
Noorte etluskonkurss "Koidulauliku valgel" Pärnus

Pärnu Koidula Muuseum, Jannseni 37, Pärnu linn



Sulge

13detsember
Juhtkonna koosolek

13detsember
Koostöökogu koosolek

Ruumis 304

Sulge

14detsember
Õpilasesinduse koosolek

Ruumis 308

Sulge

15detsember
Laiendatud koosseisus võõrkeelte ainekomisjoni koosviibimine

N 16.dets Stiil: jõulukampsun
    Mis toimub? Kahoot – igast klassist 2 esindajat
    ruum 310, 1.-4.klass kl 11.45; 5.-9.klass kl 12.00

R 17.dets Stiil: hommikumantel
    Mis toimub? Suur ühisjoonistamine

E 20.dets Stiil: punane ja päkapikk
    Mis toimub? 5.-9.kl jõulupidu Kultuurikeskuses

T 21.dets Stiil: tume ja must
    Mis toimub? ÕE kohvik, pannkoogijooks

K 22.dets Stiil: pidulik
    Mis toimub? ÕE üllatus

Sulge

16detsember
Tantsulaste kontsert Südamekodule

20detsember
PK jõulupidu

13.00 5.-6. klassid (buss linna 12.30)

14.00 7.-8. klassid (buss linna 13.40)

Sulge

20detsember
Juhtkonna koosolek

21detsember
Laululaste kontsert Südamekodule


22detsember
Algklasside jõulukontserdid

Kuressaare Laurentiuse kirikus

Sulge


22detsember
Koolijuhi vastuvõtt kooli töötajatele Kapiitlisaalis


06jaanuar
Supervisioon

Kingu sööklas

Sulge

07jaanuar
KHK arengukonverents

Saaremaa Gümnaasiumis 10.00 - 16.00

Sulge

10jaanuar
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 6.a, 9.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a

Ruumis 105

Sulge

10jaanuar
HEV-ainekomisjoni koosolek

10jaanuar
Juhtkonna koosolek

11jaanuar
Sten Roosi muinasjutuvõistluse tööde esitamise tähtaeg

11jaanuar
Õpilasesinduse koosolek

17jaanuar
Vab emakeele uurimistööde esitamise tähtaeg

17jaanuar
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 6.a, 9.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a

Ruumis 105

Sulge

17jaanuar
Juhtkonna koosolek

17jaanuar
MSO II etapp - male

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

18jaanuar
MSO II etapp - kabe

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

18jaanuar
Õpilasesinduse koosolek

19jaanuar
Piirkondlik ajaloo olümpiaad

Veebis, 6.-8.kl töö kirjutamiseks aega 60 minutit, 9.klassil 100 minutit.

Algus kell 9.00 - VI klass (ruum 208),
kell 11.00  - VII klass (r 207),
kell 13.00 - VIII klass (r 207) ja
kell 15.00 - IX klass (r 207).



Sulge

19jaanuar
MSO II etapp - gomoku

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.



Sulge

20jaanuar
Motivaarikas õpilasesindustele

20jaanuar
MSO II etapp - sudoku

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

20jaanuar
Õpetajate digiring

Kingu majas ruum õ214

Sulge

20jaanuar
LKK koosolek


21jaanuar
MSO II etapp - ristsõnad

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge
II poolaasta 2021/22(219)
24-25
jaanuar
Sco´ish Day tähistamine ainetundides


24jaanuar
5. - 6. klassi valikaine gruppide vahetus


24jaanuar
JÄÄB ÄRA! Klassivanemate koosolek Noortejaamas

Klassivanem +1 kaaslane on oodatud pärast 6. tundi Noortejaama. Buss väljub Upalt 13.50

JÄÄB ÄRA seoses viiruse leviku kiire kasvuga koolis.

Sulge

24jaanuar
Juhtkonna koosolek

25jaanuar
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek

27jaanuar
Mälumängu III voor

Põhikooli mälumäng 5.-9. klassidele toimub virtuaalselt kell 12.00-12.50. Link mälumängule on SIIN

Algklasside mälumäng on avatud terve päeva, nuputamisülesannetele saab vastata SIIN

Sulge

1.-4. klass

Sulge

27jaanuar
Algklasside ainekomisjoni koosolek

28jaanuar
XIX võistulugemine "Hansenist Tammsaareni"

Konkursil loetakse peast kuni 5 min pikkusi katkendeid vabalt valitud Tammsaare teosest. Võisteldakse neljas vanuserühmas: 5.–7., 8.–9., 10.–12. klass ja täiskasvanud.

Registreerimine 25. jaanuarini 2022,  registreerimise link: https://forms.gle/ndJKAf9JPWAmcEU77

Sulge

28jaanuar
JÄÄB ÄRA! Spordimälumäng „Bumerang“

28jaanuar
Solistica 2022 I võistluskontsert

(7.–9. klassi lauljad) kell 18:00

Sulge

29jaanuar
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor  8.–9. kl

 Saaremaa Gümnaasiumis



Sulge

29jaanuar
Solistica II ja III võistluskontsert

II võistluskontsert (4.–6. klassi lauljad) kell 11:30

III võistluskontsert (10.–12. klassi lauljad) kell 17:30

Sulge

31jaanuar
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

31jaanuar
Juhtkonna koosolek

31jaanuar
Koostöökogu koosolek

31jaanuar
JÄÄB ÄRA: Eelkool

Eelkool kutsub kooliga tutvuma neid lapsi ja vanemaid, kes alustavad kooliteed 2022. aasta sügisel.
Laste tegevuste ajal toimuvad põnevad vestlusringid vanematele koos uute klassijuhatajatega.

Palume registreerida oma laps eelkooli 27.jaanuariks siin: https://forms.gle/4GStkbAGJtyz8NhF6

Järgmised plaanilised toimumised:

  • 22. veebruaril kell 17.30-19.00

  • 22. märtsil kell 17.30-19.00

*Lastel palume kaasa võtta pinalid, kus sees on harilik pliiats, kustukumm, pulgaliim, värvilised pliiatsid, käärid. Soovitame kaasa võtta ka vahetusjalatsid.
*Vanematel palume kanda maski.

Palun tulla eelkooli meie KOOLIBUSSIGA - buss väljub 31.jaanuaril endise SÜGi kõrvalt Rehe tänavalt kell 17.15. Nii saate võimaluse tunda end päriselt meie kooli õpilasena. :)

 

Irena Sink, Eelkooli juht

irena.sink@hariduse.edu.ee

Sulge

01veebruar
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

01veebruar
KiVa koosolek

02veebruar
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. kl

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis



Sulge


03veebruar
Õpetajate digiring

Kingu majas ruum õ214

Sulge

04veebruar
Valla huvijuhtide koosolek

05veebruar
Üleriigilise muusika aineolümpiaadi maakondlik voor

07-11
veebruar
Sõbranädala tähistamine (Kingu)

Kingu maja sündmus

Sulge

07veebruar
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

07veebruar
HEV ainekomisjoni koosolek

07veebruar
Juhtkonna koosolek

08veebruar
KiVa koosolek

09veebruar
Võrkpall 4.- 6. kl

10veebruar
Õpilasesinduse koosolek

12veebruar
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-12. kl

Saaremaa Gümnaasiumis

Sulge


14veebruar
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

14veebruar
MSO III etapp - male

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

15veebruar
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

HARNO Moodle's on testid avatud järgmiselt:

7. klassi testid 8.00-10.30, testi tegemiseks on aega 75 minutit
8. klassi testid 10.00-12.00, testi tegemiseks on aega 75 minutit
9. klassi testid on avatud 12.00-14.00, testi tegemiseks on aega 90 minutit



Sulge

15veebruar
MSO III etapp - kabe

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

15veebruar
Õpilasesinduse koosolek

16veebruar
MSO III etapp - gomoku

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

17veebruar
Algklasside ainekomisjoni koosolek

17veebruar
MSO III etapp - sudoku

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

17veebruar
Õpetajate digiring

Kingu majas ruum õ214

Sulge

17veebruar
Noortevaldkonna tunnustusüritus "Noorsootöö ühendab südameid"

Kuressaare bussijaamas.

Kutsetega üritus.

Sulge

18-19
veebruar
Betti Alveri konkurss “Tuuletund”

18veebruar
MSO III etapp - ristsõnad

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.

Sulge

19veebruar
Kunstiolümpiaadi maakonna voor

20veebruar
Õpilaste teadustööde riiklik konkurss

21veebruar
Koostöökogu koosolek

21veebruar
Õpilasesinduse koosolek

21veebruar
Juhtkonna koosolek

23veebruar
Vabariigi aastapäeva aktused

Virtuaalselt

1.-3. klass 11.55 (5. tund)

4.-6. klass 12.50 (6. tund)

7.-9. klass 13.45 (7. tund)

Sulge

25veebruar
Kodusõppepäev



01märts
Väikeste kodu-uurimistööde esitamise tähtaeg

01märts
Õpiraskustega õppija õppetegevuste toetamine IKT abil


07-08
märts
Международный женский день tähistamine ainetundides

07märts
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

07märts
HEV-ainekomisjoni koosolek

07märts
Juhtkonna koosolek

10märts
Tuleviku Kompass (8.-9.kl)


WOW Keskuses 11.00-16.00



Sulge


11märts
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. kl


Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis, Garnisoni 16



Marit Kikas

Sulge

11märts
Võrkpall 7.-9. kl

Kuressaare Spordihoones

Sulge

11märts
Kressendo laager

 

Upal, I korruse klassiruumides

Sulge


14märts
Õpilasesinduse koosolek

14märts
Emakeelepäeva nutivõistlus

14märts
Juhtkonna koosolek

14märts
Klassivanemate koosolek Noortejaamas

15märts
Sportland 3x3 korvpalli eeletapp


Saare maakonna eeletapp 1.-7.klassi õpilastele + 8.-9.klasside võistlus Orissaare spordihoones.
Algus kl 10.00



Sulge

15märts
Eelkool

Lastel tegevused koos uute klassijuhatajatega; vanematel vestlusringid.

Lastel palume kaasa võtta pinalid, kus sees on harilik pliiats, kustukumm, pulgaliim, värvilised pliiatsid, käärid. Soovitame kaasa võtta ka vahetusjalatsid.
*Vanematel palume kanda maski.

Meie sinine koolibuss väljub endise SÜGi kõrvalt Rehe tänavalt kell 17.15.



Irena Sink, Eelkooli juht

Sulge



17märts
Matemaatikavõistlus Känguru (1.-9.kl)


KÄNGURU on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärk on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat.

Ülesannete lahendamiseks on aega 1 tund ja 15 min.

Lahendamine:
kell 8.30 ruumis 201 õpilased klassidest 2b, 3b, 3d
kell 8.30 ruumis 104 õpilased klassidest 4b, 4d
kell 8.45 ruumis 210 õpilased klassidest 5b, 5d, 6a, 6b, 7b, 8b, 9a, 9b

 



Sulge


21-25
märts
Värvinädal

Riietuses domineeriv värv võiks olla:
esmaspäeval - sinine
teisipäeval - roheline
kolmapäeval - roosa/punane
neljapäeval - kollane
reedel - lemmikvärv

Sulge

21märts
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

21märts
Õpilasesinduse koosolek

21märts
Juhtkonna koosolek

21märts
MSO IV etapp – MALE

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine min-lt 10 min enne turniiri algust.

Sulge

21märts
Hoolekogu koosolek

22märts
MSO IV etapp - KABE

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine min 10 min enne turniiri algust.

Sulge

23märts
MSO IV etapp - GOMOKU

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine min 10 min enne turniiri algust.

Sulge

23märts
Kooli jäljendusvaadend - JÄÄB ÄRA!


Thule Koda, Expo saal

Konkurss toimub kolmes vanuseastmes: 1.–3. klass; 4.–6. klass; 7.–9. klass. Igal klassil on võimalus registreerida kuni kaks numbrit; etteaste pikkus on 1,5–3 minutit.

Etteastete registreerimine kuni 21.03 kell 12.00

Sulge

24märts
MSO IV etapp - SUDOKU

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine min 10 min enne turniiri algust.

Sulge

24märts
Õpetajate digiring

Kingu majas ruum 214

Sulge



25märts
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Põhikoolile, 6.-9.klass, ruumis 211

6.-7.klass kl 9.00-11.00
8.-9.klass kl 11.10-13.10



Sulge

25märts
MSO IV etapp - RISTSÕNAD

 

Algkooli turniir algab kell 13.00, põhikooli turniir kell 13:30.
Vint.ee turniiriruumi sisenemine vähemalt 10 min enne turniiri algust.

Sulge

28märts
5. - 6. klassi valikaine gruppide vahetus

28märts
Õpilasesinduse koosolek

28märts
Juhtkonna koosolek

28märts
Koostöökogu koosolek

29märts
MK vendade Liivide konkurss

31-01
märts-aprill
April Fools´ Day tähistamine ainetundides

31märts
NUPUTA maakondlik eelvoor


Kuressaare Nooruse Kooli aulas

10.00–12.00 5.–6. klasside võistkonnad
12.00–14.00 7. kl võistkonnad



Sulge

01aprill
Vabariiklik etlejate konkurss

Sõmerul

Sulge


Algklassides

Sulge

Tööde avaldamine

Sulge

04-08
aprill
„Alice Imedemaal“ nädal 4.-8.04

04aprill
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

04aprill
HEV-ainekomisjoni koosolek

04aprill
Õpilasesinduse koosolek

04aprill
Juhtkonna koosolek

05aprill
Lauluvõistlus Upa-Linnuke 22

05aprill
KiVa koosolek

06aprill
LKK koolitus mängujuhtidele Astes

Õpilasetele

Sulge

06aprill
Maakonna Noortevaldkonna tunnustusüritus

Kuressaare Bussijaamas

Sulge


08aprill
Nõukoja koosolek


09aprill
Vab vendade Liivide konkurss

09aprill
Maakonna laulupeo lastekooride üldproov

Oleme kahel eelmisel aastal kogunud liikumiskilomeetreid ja värskes õhus veedetud minuteid. Nüüd on aeg sammude kogumise käes! Kuressaare Hariduse Kooli ja Kuressaare Nooruse Kooliga on lahingusse astunud linna kolmas põhikool - Kuressaare Vanalinna Kool. Kõik muu on juba tuttav! Liikumisürituse eesmärk on muuta koolipäevad aktiivsemaks ja pakkuda motivatsiooni, et teha teadlikumaid valikuid oma liikumisharjumustes. Sammude lugemine toimub 11.04 kuni 17.04. Päevas tehtud sammude arv peab olema salvestatud ja kontrollitavad mõne äpiga või nutikellaga. Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kolme kooli õpilased kui ka õpetajad ja personal.
Seekord ei piira meid distantsõpe ega 2+2 reegel. Kutsu sõbrad või kolleegid välja, et vastu võtta sammude kogumise väljakutse!

Sammude arvestamise vorm avaneb http://inx.lv/F7LM

Sulge

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

11aprill
Õpilasesinduse koosolek

11aprill
Juhtkonna koosolek

11aprill
LKK heoluprogramm õpetajatele


12-13
aprill
Parimate loodustundjate preemiareis

12aprill
KiVa koosolek

12aprill
Laiendatud koosseisus KHK võõrkeelte ainekomisjoni koosolek

NABAs

Sulge


14aprill
Maakonna algklasside näitemängupäev Salmel


18aprill
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

18aprill
Õpilasesinduse koosolek

18aprill
Juhtkonna koosolek

18aprill
Koostöökogu koosolek

19aprill
KiVa koosolek

19aprill
Nõukoja koosolek

20aprill
Maakonna põhikooli näitemängupäev Orissaares

J, A, B, C, D Kärlal 

Sulge


21aprill
Algklasside ainekomisjoni koosolek

22aprill
Gümnaasiumi sisseastumistestid 2022

EIS registreerunutele ruumis 105.

Sulge

23-24
aprill
Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor


25aprill
Koolitus "Turvalisus koolis"

2h

Sulge

25aprill
Koolitus töökoha ergonoomikast

Jaanika Käsper

Sulge

26aprill
Supervisioon

Toimub vaid kokku lepitud inimestega.

Kell 10.00-12.00 uutele osalejatele

Kell 13.30 korduv koolitus

Sulge


Saaremaa Gümnaasiumis

Sulge

29aprill
Kevadine loovkonkurss Muna

Korraldab Muhu Põhikool

Sulge

02mai
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

02mai
Õpilasesinduse koosolek

02mai
Juhtkonna koosolek

03mai
HEV-ainekomisjoni koosolek

09mai
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

09mai
Õpilasesinduse koosolek

09mai
Juhtkonna koosolek


P, T Lümandas

Sulge

11mai
PISA 2022 test 8.a ja 9.a klassi valimile

12mai
MK 8. klasside eesti keele tasemetöö

12mai
Mälumängu V voor

12mai
PISA 2022 test 7.ü, 8.cef ja 9.ceü valimile

Test toimub ruumis Õ301.

Sulge


13mai
PISA 2022 test 8.b ja 9.b klassi valimile

14-15
mai
VII lastekooride konkurss-festival

Keilas

Sulge

Tallinnas 

Sulge

16mai
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

16mai
Õpilasesinduse koosolek

16mai
Juhtkonna koosolek

Rakvere linnastaadion Kastani pst 13, Rakvere



Sulge

18mai
Ukraina õpilaste looduse õppereis

18mai
Saaremaa MV ujumises 1.-4. klassi õpilastele


Kuressaare Nooruse Kooli ujulas



Sulge

19mai
Saaremaa MV kergejõustikus, D-klass

19.05.2022.a Tornimäe Põhikooli staadionil
Algus kell 10.00, orienteeruv lõpp 14.30



Sulge

20-22
mai
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor

20.-22.05.2022 Taevaskojas
Aadress: Taevaskoja küla, Neitsikoopa tee 10

Väljasõit teaduskeskuse AHHAA parklast 20.mail kl 12.00



Sulge


23mai
Klassivanemate koosolekud

Klassivanemate koosolekud toimuvad pärast...
... 3. tundi (11.00-11.10) 4.a, 4.b, 4.d, 5.a, 5.b, 5.d, 8.b
... 6. tundi (13.35-13.45) 6.a, 6.b, 6.d, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b

Ruumis 105

Sulge

23mai
Juhtkonna koosolek

23mai
Hoolekogu koosolek

24mai
9. klassi loovtööde kaitsmine


9A   8.45~11.00, ruum 208
9B  11.10~13.30, ruum 210

9C   9.00~10.00, ruum õ317
9E  10.30~11.30, ruum õ301

Sulge

24mai
Juhtkonna vastuvõtt


26mai
Algklasside ainekomisjoni koosolek

26mai
Kevadkontsert

27mai
Koolinoorte kergejõustiku MV

B, C Kuressaare

Sulge

27mai
Maakonna tunnustusüritus - olümpiaadid ja kultuurivaldkonna tegijad

27mai
Kuressaare Hariduse Kooli sünnipäev

27mai
Saaremaa valla tunnustusüritus Tänu Tegijatele

28-29
mai
Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor 7.-8.kl


7.-8. klasside õpilastele Tartus



Sulge

28mai
Kergejõustiku MV

J, A, täiskasvanud Kuressaares

Sulge


1.–4. klass linnas, kooli staadionil

  • 1.klassid kl 8.30
  • 2.klassid kl 10.45
  • 3.klassid kl 13.00
  • 4.klassid kl 14.30

 

5.–8. klass linnastaadionil

  • 7.–8. klassid kl 9.00
  • 5.–6. klassid kl 12.00

Kehva ilma korral toimub iseseisva õppimise päev, päeva tegemised ilmuvad eKooli esmaspäeva hommikul.



Sulge

30mai
9. klassi eesti keele eksam

 

30. mai on Upa eesti keele eksamiks avatud kell 07:45-15:00.

Buss väljub Rehe peatusest kl 09.05; Upalt tagasi linna kl 13.15.

Sulge

30mai
Koostöökogu koosolek

31mai
ÕE õppeaasta lõpuüritus

01juuni
Kingu lastekaitsepäeva piknik vanematega

Lossihoovis

Sulge

03-04
juuni
VIII mudilaskooride festival "Pisike puu"

03juuni
4.-8. klassi viimane tundidega päev


04-05
juuni
Saare maakonna 47. tantsupidu

06juuni
9. klassi matemaatika eksam

07juuni
1.-3. klassi viimane tundidega päev

07juuni
4.-8. klassi üleminekueksamid


08juuni
Juhtkonnas koosolek

09-11
juuni
EMLS poistekooride laulu- ja spordilaager

09juuni
Õppenõukogu - üleminekuklassid

11juuni
ENLS ja EMLS ühislaulupäev "Kodu (L)ootus"

13juuni
Üleminekuklasside lõpuaktused

 9.00 1.-3. klasside klassjuhatajatund Upal

10.00 1.-3. klasside üleminekuaktus Kultuurikeskuses


11.00 5.-8. klasside klassjuhatajatund Upal

12.00 5.-8. klasside üleminekuaktus Kultuurikeskuses

Sulge

13juuni
4. klasside lõpuaktus

Kuressaare Kultuurikeskuses

Sulge





15juuni
Koostöökogu koosolek

Lõpukoosolek Saaremaa Veskis

Sulge

16juuni
Infotund alustamisest 1.klassis


1.a ruumis 109
1.b ruumis 110
1.d ruumis 104

Kõik Upa maja I korrusel



Sulge

17juuni
9. klassi lõpuaktus

Majad avatud:

Upa

27.06–1.07 kell 10.00–14.30
Suletud 2.07–14.08
15.–19.08 kell 10.00–14.30
Alates 22.08 tööpäeviti kell 7.45–18.30

 

Kingu

Suletud 27.06–21.08, töötajatel ligipääs oma kaardiga
Alates 22.08 tööpäeviti kell 8.00–16.00

Sulge

20juuni
Töötajate üldkoosolek

Üleminekuklasside õppenõukogu ja aastalõpu koosolek Kuressaare Vanalinna Kooli aulas kell 09:00.

Sulge

02juuli
Saare maakonna 52. laulupidu
I poolaasta 2022/23(24)

12:00 Rongkäik lossihoovi

1. septembri aktus lossihoovis

Kl. juh tund lossihoovis

Sulge

01september
I kl aktus ja kooli rongkäik

Kuressaare Hariduse Kooli 1. klasside aktus, pildistamine ja klassijuhatajatunnid toimuvad Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16) algusega kl 10.30.

11.45 kogunevad kõik klassid rongkäiguks Rootsi tänavale Hariduse 13 ette.

12.00 rongkäigu algus aktusele Lossihoovi. 2.-9.kl klassijuhatajatunnid toimuvad pärast aktust Lossihoovis, kui klassijuhatajaga pole kokku lepitud teisiti.

Sulge

05september
Juhtkonna koosolek

05september
Huvijuhtide koosolek Nooruse koolis

05september
Klassivanemate koosolek

Kell 11:00 ja kell 13:35 ruumis 105

Sulge

06september
Algklasside ainekomisjoni koosolek

07september
Klasside pildistamine Kingus

08september
Üleriigiline aktsioon Lugemistund

09september
Väikeste koduloo-uurijate tänupäev

Paides

Sulge


12september
Juhtkonna koosolek

12september
Klassivanemate koosolek

Kell 11:00 ja 13:35 ruumis 105

Sulge

14september
Klasside pildistamised Upal

14september
5.abd klasside lastevanemate koosolek KVK aulas

Kuressaare Vanalinna Kooli aulas

Sulge

16september
Õpilasesindusse kandideerimise tähtaeg

Õpilasesindusse saavad kandideerida kõik Kuressaare Hariduse Kooli 5.-9. klassi õpilased.

 

Mida me teeme?

- Korraldame kooli õpilasüritusi

- Osaleme maakonna ja riigi õpilasüritustel

- Veedame koos mängides ja arutledes aega

- Seisame õpilaste heaolu eest oma koolis

 

Miks kandideerida?

- Saad koolis ellu viia oma ideid 

- Seisad oma kooli õpilaste heaolu eest

- Uued kogemused ja tutvused

- Sinu sõna ja mõte jõuab nii õpilaste, õpetaja kui kooli juhtkonnani

- Sinu CV saab olulise täienduse

 

Kandideerimiseks täida avaldus siin -> https://forms.gle/GYEfHDDSu2Hdfrxf8

 

Õpilasesinduse valimised toimuvad 28. septembril!

Sulge

17september
Keemiaolümpiaadi huvipäev Tartus

Eelmise õa 8. kl. parimatele (kutsetega) Tartus Chemicumis

Sulge

19-22
september
4. ja 7. klassi matemaatika tasemetöö

19september
Klassivanemate koosolek

Kell 11:00 ja 13:35 ruumis 105

Sulge

19september
Juhtkonna koosolek

19september
Hoolekogu koosolek

Ametikoolis ruum K208

Sulge

20september
LKK koosolek

23-24
september
Kressendo ja Vocaliisa ühine laululaager

23september
Loodusteaduste ainekomisjoni koosolek

Väljasõit metsa

Sulge

23september
Mesikäpa heategevusjooks
I poolaasta 2022/23